Байк парк

На даний момент на території байк-парку є дві траси для швидкісного спуску та одна траса для більш спокійного катання:

Траса Downhill «Чорна» довжиною 3200 м, з перепадом висот 500 м, яка в собі поєднує всі елементи сучасного Downhill (круті схили, різкі віражі, великі прольоти і максимум природного рельєфу).

Траса Freeride довжиною 2700 м, з перепадом висот 400 м., на котрій можна розім`ятися і отримати задоволення від катання.

Траси Enduro та траса Cross Country – де можуть спробувати свої сили велосипедисти, які добре катаються, проте не вважають себе професіоналами.

Увага!!! Траси Downhill та Freeride є трасами для професіоналів. Катання на цих трасах вимагає наявності відповідних велосипедів (прокатні велосипеди для цих трас не підходять), спорядження та підготовки. Якщо ви просто добре їздите на велосипеді, але ніколи не займались маунтбайком професійно, наявні траси можуть виявитись для Вас надскладними, і навіть небезпечними. На даний момент найкращі можливості для більш легкого катання є на трасах Ендуро або ж на плато на вершині гори Високий Верх.

Ціни на крісельний витяг для велосипедів

 

 Типи абонементів

“Стандарт”
понеділок-п’ятниця
крім святкових днів
“Вік-енд”
субота-неділя
а також святкові дні
1 підйом з велосипедом 250 250
Велоквиток на 1 день 550 600
Велоквиток на 2 дні 900 950
1 підйом з велосипедом пільговий для учасників бойових дій та АТО (наявність документа, що підтверджує статус учасника бойових дій обов’язкова) безкоштовно безкоштовно

 

Кожне третє крісло крісельного витяга обладнане кріпленнями для велосипеда.

*Вело-абонемент дає право на необмежену кількість підйомів з велосипедом протягом дня.