Байк парк

На даний момент на території байк-парку є дві траси для швидкісного спуску та одна траса для більш спокійного катання:

Траса Downhill «Чорна» довжиною 3200 м, з перепадом висот 500 м, яка в собі поєднує всі елементи сучасного Downhill (круті схили, різкі віражі, великі прольоти і максимум природного рельєфу).

Траса Freeride довжиною 2700 м, з перепадом висот 400 м., на котрій можна розім`ятися і отримати задоволення від катання.

Траси Enduro та траса Cross Country – де можуть спробувати свої сили велосипедисти, які добре катаються, проте не вважають себе професіоналами.

Увага!!! Траси Downhill та Freeride є трасами для професіоналів. Катання на цих трасах вимагає наявності відповідних велосипедів (прокатні велосипеди для цих трас не підходять), спорядження та підготовки. Якщо ви просто добре їздите на велосипеді, але ніколи не займались маунтбайком професійно, наявні траси можуть виявитись для Вас надскладними, і навіть небезпечними. На даний момент найкращі можливості для більш легкого катання є на трасах Ендуро або ж на плато на вершині гори Високий Верх.

Ціни на крісельний витяг для велосипедів

 

Типи абонементів Стандарт пн-пт Вік-Енд сб-нд Пільговий (для учасників бойових дій та АТО*)
1 підйом із велисипедом 250 300 200
Велоквиток на 1 день 650 700 600
Велоквиток на 2 дні 1150 1250 1000

*Квиток по пільговому тарифу продається 1шт/день, виключно при пред’явленні оригіналу посвідчення УБД. Присутність власника посвідчення при купівлі обов’язкова

Кожне третє крісло крісельного витяга обладнане кріпленнями для велосипеда.

Вело-абонемент дає право на необмежену кількість підйомів з велосипедом протягом дня.