Правила придбання та користування ski-пасами гірськолижного курорту «Захар Беркут»

  1. ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Сайт – www.zaharberkut.ua.

1.2. Скі-пас – абонемент (матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки) на користування гірськолижними витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут», що знаходиться за адресою: с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

1.3. Покупець – особа, яка, маючи правомочності відповідно до норм чинного законодавства України укладає договір з метою придбання Скі-пасу та здійснює оплату за цим договором.

1.4. Користувач Скі-пасу (користувачі) – особа(и), яка(і) має(ють) намір використати, використовує(ють) або фактично скористалася(лися) Скі-пасом на користування витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

1.5. Продавець – ТОВ «Славскі Хіл»

  1. ПОРЯДОК КУПІВЛІ – ПРОДАЖУ СКІ-ПАСІВ

2.1. Купівля-продаж Скі-пасів здійснюється на сайті www.zaharberkut.ua та/або у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» за адресою: с. Волосянка Стрийського району Львівської області, вул. Богдана Хмельницького, 1.

2.2. Купівля Скі-пасів на сайтах відбувається Покупцем самостійно шляхом вибору типу (в залежності від тривалості часу катання) та періоду активації відповідного Скі-пасу (будні, вихідні, святкові дні), заповнення анкети з персональними даними Покупця, адреси доставки Скі-пасів.
Підтвердженням здійснення замовлення (придбання) Скі-пасів є зміна статусу замовлення Покупця в електронному кабінеті за посиланням «Мої замовлення» на «Оплачено» та отримання на електронну пошту відповідного повідомлення.
2.3. Доставка Скі-пасів, замовлених на сайтах здійснюється кур’єрською службою «Нова пошта» за рахунок Покупця або за рахунок Продавця у випадку придбання 4-х і більше Скі-пасів або на рецепції готелю.

2.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від  01.06.2010 р., Покупець визнає і погоджується з наданням своїх персональних даних, зазначених Покупцем в процесі оформлення замовлення на придбання Скі-пасів, а саме: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, місто, адреса доставки та адреса електронної пошти. Покупець гарантує і несе відповідальність за те, що дані, зазначені в замовленні, є добровільно наданими ним при оформленні Скі-пасів, і Покупець згоден з даними Правилами придбання та користування Скі-пасами.
2.5. За наслідки, що виникли в результаті записів неправильно поданих Покупцем в анкеті при здійсненні оформлення замовлення Скі-пасів, повну відповідальність несе Покупець.

2.6. Тарифи на Скі-паси викладені на сайті і у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» та розподілені в залежності від трьох календарних періодів гірськолижного катання:

– Будні дні;
– Вихідні та Державні свята;
– Святковий
 період з 01.01 по 09.01.

2.7. Покупець здійснює 100% попередню оплату замовлених Скі-пасів шляхом безготівкового перерахування коштів за допомогою платіжної системи на сайті або безпосередньо у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

2.8. Грошовою одиницею оплати є українська гривня (грн.)
Типи платіжних карт, які приймаються до оплати через мережу Інтернет: «VISA» (всіх типів, крім «Electron», «Domestic»), «VISA Electron», «Master card», крім «Cirrus» і «Maestro», «Privat Card».

2.9. Оплата Скі-пасів підтверджує ознайомлення та погодження Покупця Скі-пасів з даними Правилами придбання та користування Скі-пасами, Правилами поведінки на гірськолижних схилах та Правилами користування послугами канатних доріг, розміщеними на сайті www.zaharberkut.ua та біля кас Гірськолижного курорту «Захар Беркут» та є укладенням Покупцем Договору про надання послуг з користування гірськолижними витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут» на визначених у них умовах.

2.10. Кошти, сплачені Покупцем за придбані Скі-паси, в зв’язку з їх невикористанням та/або частковим використанням, поверненню не підлягають. Виняток становлять наступні випадки:

2.10.1. У зв’язку з отриманням Покупцем (Користувачем) під час гірськолижного катання згідно придбаного Скі-паса, фізичної травми, ступінь тяжкості якої об’єктивно унеможливлює продовження такого катання, Покупець за зверненням має право на повернення коштів, здійснених на оплату цього Скі-пасу у розмірі, визначеному на власний розсуд адміністрації Гірськолижного курорту «Захар Беркут», проте в будь-якому разі не більше 50% (п’ятдесяти відсотків) від загальної вартості придбаного Скі-паса.

2.10.2. Скі-паси, що були придбанні онлайн на сайті www.zaharberkut.ua та/або у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут», можуть бути повернуті Покупцем з повним відшкодуванням вартості протягом  14 (чотирнадцяти) календарних днів із моменту покупки у зв’язку із розірванням Покупцем  договору про надання послуг з користування гірськолижними витягами, за умови невикористання Скі-паса для проходу на витяги, що підтверджується даними програмного забезпечення Гірськолижного курорту «Захар Беркут». Розірвання договору здійснюється шляхом звернення до адміністрації Гірськолижного курорту «Захар Беркут» з письмовою заявою встановленого зразка, яка може бути надіслана також на email: hotel@zaharberkut.ua.

2.10.3. У випадку несприятливих погодних умов, що як наслідок приведе до зупинки роботи гірськолижних витягів Гірськолижного курорту «Захар Беркут» на загальний строк не менше 30 днів протягом періоду січень-березень, термін дії Скі-Пасу продовжується на один наступний  гірськолижний сезон, за умови невикористання Скі-паса для проходу на витяги, що підтверджується даними програмного забезпечення Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

2.11. Усі повернення коштів згідно п. 2.10. Правил (відшкодування вартості повернутих Скі-пасів) здійснюються виключно згідно належно заповненої затвердженого зразка та надісланої на email: hotel@zaharberkut.ua Покупцем Заяви.

Повернення коштів за Скі-паси, що були придбані в касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» здійснюється з врахуванням умов, визначених даними Правилами, шляхом безготівкового перерахування коштів на рахунок Покупця згідно банківських платіжних реквізитів, зазначених ним у Заяві.

Повернення коштів за Скі-паси, придбані на сайті: www.zaharberkut.ua здійснюється  з врахуванням умов, визначених даними Правилами, шляхом автоматичного перерахування коштів на платіжну картку, за допомогою якої було оплачено відповідне замовлення.

2.12. При втраті Скі-паса його заміна не здійснюється, вартість не відшкодовується

  1. ПОРЯДОК КОРИСТУВАННЯ СКІ-ПАСАМИ

3.1. Скі-паси є власністю Покупців (Користувачів), що мають виключне право на їх використання. Суворо заборонено передавати Скі-паси іншим особам.

3.2. При підозрі про передачу Скі-пасу іншій особі, Скі-пас може бути заблокований.

3.3. При проході через турнікети діють часові затримки, тому передача картки перед турнікетом іншим особам буде розцінюватись, як шахрайство та створення незручностей для інших Користувачів Скі-пасів. Адміністрація Гірськолижного курорту «Захар Беркут» залишає за собою право вживати заходи щодо запобігання такому явищу, в т.ч. блокувати Скі-пас порушника даних Правил.

4.ТЕРМІН ДІЇ СКІ-ПАСІВ

4.1. Скі-паси активуються під час першого проходу через турнікет гірськолижного витягу Гірськолижного курорту «Захар Беркут» і припиняють свою дію, незалежно від фактичного використання, після вичерпання строку їх дії або після закінчення гірськолижного сезону катання, визначеного на офіційній Інтернет-сторінці за адресою www.zaharberkut.ua ,в залежності, що наступить раніше.

4.2. Термін використання Скі-пасів становить 1 (один) гірськолижний зимовий сезон з моменту придбання Скі-пасів Покупцем.

4.3 Термін використання Скі–пасів може бути змінений. Інформація про такі зміни  доводиться до відома клієнтів шляхом публікації відповідних новин на офіційному веб-сайті: www.zaharberkut.ua

4.4 У випадку неможливості надання послуг гірськолижного катання, внаслідок настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), курорт залишає за собою право змінити правила використання Скі-пасами. Інформація про такі зміни  доводиться до відома клієнтів шляхом публікації відповідних новин на офіційному веб – сайті: www.zaharberkut.ua

До уваги Покупців! З метою запобігання шахрайству, наполегливо закликаємо здійснювати придбання Скі-пасів виключно на офіційному сайті www.zaharberkut.ua та в касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

На гірськолижному курорті «Захар Беркут» заборонено навчання/тренування гірськолижної їзди несертифікованими інструкторами. При заповненні інформаційної заяви про навчання/тренування родичів/друзів дозволено навчання/тренування друзів/родичів не більше 5 разів на 30 календарних днів.

У разі купівлі Скі-пасів на будь-яких інших ресурсах адміністрація Гірськолижного курорту «Захар Беркут» не несе жодної відповідальності за наслідки. 

 

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА ПРИДБАНИЙ (І) СКІ-ПАС (И)

Директору ТзОВ «Славскі Хіл»

Дьоміну А.А.

ПІБ

 

Заява на повернення коштів сплачених за придбані Скі-паси

Я, ПІБ_______________________________________________, ( ІПН __________________), що придбав Скі-пас (и)  __.__.__р. з

серійним (и) номером (ами):

 

_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

звертаюсь з проханням повернути мені кошти на підставі  :

п.2.10.1.______________________________________________________________________________

п.2.10.2.______________________________________________________________________________

 

на мій картковий рахунок : номер картки_________________________________________________

на мій поточний рахунок:  IBAN UA_______________________________________________________

 

 

 

ДД.ММ.РР                                                                                                              ____________________підпис