Правила придбання та користування ski-пасами гірськолижного курорту «Захар Беркут»

1. ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Сайт – www.zaharberkut.ua.

1.2. Ski-пас – абонемент (матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки) на користування гірськолижними витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут», що знаходиться за адресою: с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

1.3. Покупець – особа, яка, маючи правомочності відповідно до норм чинного законодавства України укладає договір з метою придбання ski-пасу та здійснює оплату за цим договором.

1.4. Користувач ski-пасу (користувачі) – особа(и), яка(і) має(ють) намір використати, використовує(ють) або фактично скористалася(лися) ski-пасом на користування витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

1.5. Продавець – Фізична особа-підприємець Ватуляк Галина Миколаївна.

2. ПОРЯДОК КУПІВЛІ – ПРОДАЖУ SKI-ПАСІВ

2.1. Купівля-продаж ski-пасів здійснюється на сайті www.zaharberkut.ua та/або у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» за адресою: с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

2.2. Купівля ski-пасів на сайтах відбувається Покупцем самостійно шляхом вибору типу (в залежності від тривалості часу катання) та періоду активації відповідного ski-пасу (будні, вихідні, святкові дні), заповнення анкети з персональними даними Покупця, адреси доставки ski-пасів.
Підтвердженням здійснення замовлення (придбання) ski-пасів є зміна статусу замовлення Покупця в електронному кабінеті за посиланням «Мої замовлення» на «Оплачено» та отримання на електронну пошту відповідного повідомлення.
2.3. Доставка ski-пасів, замовлених на сайтах здійснюється кур’єрською службою «Нова пошта» за рахунок Покупця або за рахунок Продавця у випадку придбання 4-х і більше
ski-пасів.   

2.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від  01.06.2010 р., Покупець визнає і погоджується з наданням своїх персональних даних, зазначених Покупцем в процесі оформлення замовлення на придбання ski-пасів, а саме: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, місто, адреса доставки та адреса електронної пошти. Покупець гарантує і несе відповідальність за те, що дані, зазначені в замовленні, є добровільно наданими ним при оформленні ski-пасів, і Покупець згоден з даними Правилами придбання та користування ski-пасами.
2.5. За наслідки, що виникли в результаті записів неправильно поданих Покупцем в анкеті при здійсненні оформлення замовлення ski-пасів, повну відповідальність несе Покупець. 

2.6. Тарифи на ski-паси викладені на сайті і у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» та розподілені в залежності від трьох календарних періодів гірськолижного катання:

– Будні дні;
– Вихідні та Державні свята;
– Святковий період з 01.01 по 09.01.

2.7. Покупець здійснює 100% попередню оплату замовлених ski-пасів шляхом безготівкового перерахування коштів за допомогою платіжної системи на сайті або безпосередньо у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

2.8. Грошовою одиницею оплати є українська гривня (грн.)
Типи платіжних карт, які приймаються до оплати через мережу Інтернет: «VISA» (всіх типів, крім «Electron», «Domestic»), «VISA Electron», «Master card», крім «Cirrus» і «Maestro», «Privat Card».

2.9. Оплата ski-пасів підтверджує ознайомлення та погодження Покупця ski-пасів з даними Правилами придбання та користування ski-пасами, Правилами поведінки на гірськолижних схилах та Правилами користування послугами канатних доріг, розміщеними на сайті www.zaharberkut.ua та біля кас Гірськолижного курорту «Захар Беркут» та є укладенням Покупцем Договору про надання послуг з користування гірськолижними витягами Гірськолижного курорту «Захар Беркут» на визначених у них умовах. 

2.10. Кошти, сплачені Покупцем за придбані ski-паси, в зв’язку з їх невикористанням та/або частковим використанням, поверненню не підлягають. Виняток становлять наступні випадки:

2.10.1. У зв’язку з отриманням Покупцем (Користувачем) під час гірськолижного катання згідно придбаного ski-паса, фізичної травми, ступінь тяжкості якої об’єктивно унеможливлює продовження такого катання, Покупець за зверненням має право на повернення коштів, здійснених на оплату цього ski-пасу у розмірі, визначеному на власний розсуд адміністрації Гірськолижного курорту «Захар Беркут», проте в будь-якому разі не більше 50% (п’ятдесяти відсотків) від загальної вартості придбаного ski-паса.

2.10.2. Ski-паси, що були придбанні онлайн на сайті www.zaharberkut.ua та/або у касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут», можуть бути повернуті Покупцем з повним відшкодуванням вартості протягом  14 (чотирнадцяти) календарних днів із моменту покупки у зв’язку із розірванням Покупцем  договору про надання послуг з користування гірськолижними витягами, за умови невикористання ski-паса для проходу на витяги, що підтверджується даними програмного забезпечення Гірськолижного курорту «Захар Беркут». Розірвання договору здійснюється шляхом звернення до адміністрації Гірськолижного курорту «Захар Беркут» з письмовою заявою, яка може бути надіслана також на email:info@zaharberkut.net.

2.10.3. У випадку несприятливих погодніх умов, що як наслідок приведе до зупинки роботи гірськолижних витягів Гірськолижного курорту «Захар Беркут» на загальний строк не менше 30 днів протягом періоду січень-березень, Покупець може повернути ski-паси з повним відшкодуванням вартості, за умови невикористання ski-паса для проходу на витяги, що підтверджується даними програмного забезпечення Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

2.11. Усі повернення коштів згідно п. 2.10. Правил (відшкодування вартості повернутих ski-пасів) здійснюються виключно згідно належно заповненої та надісланої на email: info@zaharberkut.net Покупцем Заяви.

Повернення коштів за ski-паси, що були придбані в касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут» здійснюється з врахуванням умов, визначених даними Правилами, шляхом безготівкового перерахування коштів на рахунок Покупця згідно банківських платіжних реквізитів, зазначених ним у Заяві.

Повернення коштів за ski-паси, придбані на сайті: www.zaharberkut.ua здійснюється  з врахуванням умов, визначених даними Правилами, шляхом автоматичного перерахування коштів на платіжну картку, за допомогою якої було оплачено відповідне замовлення.

2.12. При втраті ski-паса його заміна не здійснюється, вартість не відшкодовується

3. ПОРЯДОК КОРИСТУВАННЯ SKI-ПАСАМИ

3.1. Ski-паси є власністю Покупців (Користувачів), що мають виключне право на їх використання. Суворо заборонено передавати ski-паси іншим особам. 

3.2. При підозрі про передачу ski-пасу іншій особі, ski-пас може бути заблокований.

3.3. При проході через турнікети діють часові затримки, тому передача картки перед турнікетом іншим особам буде розцінюватись, як шахрайство та створення незручностей для інших Користувачів ski-пасів. Адміністрація Гірськолижного курорту «Захар Беркут» залишає за собою право вживати заходи щодо запобігання такому явищу, в т.ч. блокувати ski-пас порушника даних Правил.

4.ТЕРМІН ДІЇ SKI-ПАСІВ

4.1. Ski-паси активуються під час першого проходу через турнікет гірськолижного витягу Гірськолижного курорту «Захар Беркут» і припиняють свою дію, незалежно від фактичного використання, після вичерпання строку їх дії або після закінчення гірськолижного сезону катання, визначеного на офіційній Інтернет-сторінці за адресою www.zaharberkut.ua ,в залежності, що наступить раніше.

4.2. Термін використання ski-пасів становить 1 (один) гірськолижний зимовий сезон з моменту придбання ski-пасів Покупцем. 

4.3 Термін використання skiпасів може бути змінений. Інформація про такі зміни  доводиться до відома клієнтів шляхом публікації відповідних новин на офіційному веб-сайті: www.zaharberkut.ua

4.4 У випадку неможливості надання послуг гірськолижного катання, внаслідок настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), курорт залишає за собою право змінити правила використання Ski-пас. Інформація про такі зміни  доводиться до відома клієнтів шляхом публікації відповідних новин на офіційному веб – сайті: www.zaharberkut.ua

 
До уваги Покупців! З метою запобігання шахрайству, наполегливо закликаємо здійснювати придбання ski-пасів виключно на офіційному сайті www.zaharberkut.ua та в касах Гірськолижного курорту «Захар Беркут».

У разі купівлі ski-пасів на будь-яких інших ресурсах адміністрація Гірськолижного курорту «Захар Беркут» не несе жодної відповідальності за наслідки.