Карпатський релакс відновлення сил з енергією Карпатських гір

Переглянути
ціни

СПА в Карпатах – важлива складова процесу «перезавантаження», як фізичного, так і емоційного, за яким власне і приїжджають тисячі Гостей щороку. Поєднання активного відпочинку на природі з оздоровчими процедурами дозволяє не тільки покращити самопочуття, а іноді – повернути час назад, адже після відпочинку в Карпатах Ви відчуєте себе молодими та здоровими і будете готові до підкорення нових вершин.

Оздоровчий чан в Карпатах японська лазня офуро

Переглянути
ціни

 

Чудовий спосіб провести вечір в горах  – попаритись на свіжому повітрі в чані з теплою джерельною водою, милуючись при цьому гірськими краєвидами. Для цього на «Захарі Беркуті» є такий собі карпатський ексклюзив з японським корінням – лазня офуро, яка являє собою дерев’яну купіль у вигляді бочки, яка розділена перегородкою на дві частини. У більшій частині розташовані сидіння для 4-5 осіб, у меншій –  дров’яна піч, котра нагріває воду в діжці до 38-40 °С. Купіль обладнана лавками і огороджувальними від дотиків до печі гратками. Японська баня на ТК «Захар Беркут» знаходиться в окремій «СПА-хатинці» над купеллю з річковою водою, куди можна спуститись для охолодження спеціальним сходинками. Простирадла, рушники та тапочки входять у вартість.

Мінімальне замовлення чану – 2 години

Сауна з басейном і джакузі чудове завершення активного дня в горах

Переглянути
ціни

Що може забезпечити кращий релакс, ніж сауна в Карпатах… Вона стане приємним продовженням Вашого відпочинку у колі друзів після екстремального катання на гірських лижах чи походу в гори. Фінська сауна настільки добре знімає втому, оздоровлює та додає наснаги, що є найпопулярнішою в світі. Вона сприяє оздоровленню організму в цілому, допомагає послабити біль у м’язах і, відповідно, прискорює кровообіг, знімає як фізичну, так і емоційну напругу, розслабляє та заспокоює, підвищує загальний тонус.

Сауна в туристичному комплексі “Захар Беркут” обладнана за усіма канонами. До Ваших послуг фінська парна, контрастний басейн з протитечією, джакузі. Поруч знаходиться кімната відпочинку з м’якими меблями та телевізором. В сауні є душ, фен, роздягалка з шафками, супутникове ТБ, WC, телефон. Попередньо можна замовити послуги масажиста

Прайс-лист на послуги сауни та чану

Послуги

Ціна, грн

Чан Офуро (до 5 ос.)

(надаються рушники, простирадла та чайничок карпатського чаю)

1500/2 год

Чан – третя і наступні години

650

Чан: додаткова ос. після 5

130

Відвар карпатських трав до чану

100

Сауна з басейном і джакузі (до 5 ос.)

(надаються рушники, простирадла та чайничок карпатського чаю)

700/год

Сауна – друга і наступні години

600

Сауна: додаткова ос. після 5

120

Загальний масаж тіла

1000

Масаж спини і комірцевої зони

600