Лижна школа або чому «кар’єру» лижника варто починати з професійним інструктором

 

 

– Насамперед з міркувань безпеки. Хороший інструктор в першу чергу навчить Вас правильно падати (саме так, не смійтесь і не думайте, що інструктор тягне час). Адже травмуються не ті, хто не вміє кататись, а ті, хто не вміє падати. Насправді падають всі, і перш ніж навчитись кататись на лижах майстерно, доведеться неодноразово гальмувати п’ятою точкою, вилазити з кущів, шукати лижу, яка могла відстебнутись в момент падіння і знову і знову ставати на лижі і їхати далі. Правильне падіння, і правильний підйом після нього, залишать від цих занять лише позитивні емоції. Крім того, лижник-початківець, який ще не вміє добре гальмувати, може не розрахувати свою швидкість і траєкторію, і ризикує завершити спуск в іншій локації, ніж було задумано.

– Для економії часу. Навіть якщо у Вас є рідні, друзі, знайомі, які добре катаються і готові Вас поставити на лижі, це займе значно більше часу, ніж з професійним інструктором, який навчатиме за перевіреною роками схемою. В кінці кінців, дайте можливість рідним насолодитись катанням, а не возитися з Вами весь день. Натомість після занять з правильним інструктором, Ви скоро зможете скласти гідну компанію своїм друзям-лижникам на схилі.

– Для гарантії результату – знову ж таки, навіть якщо поруч із Вами є люди, які добре катаються, вміння кататись не означає вміння вчити катанню. Враховуючи те, що гірськолижний відпочинок як-правило є недовготривалим, буде шкода витратити кошти на скіпаси і зробити 2 спуски «пішки-повзаючи», щоб потім розповідати, що лижі (чи сноуборд) Вам не підкорилися…

І наприкінці кілька порад щодо вибору лижної школи чи інструктора.
– Сплануйте своє навчання заздалегідь. Домовившись про конкретну дату і час, Ви матимете гарантію, що інструктор буде на місці.
– Обов’язково прозондуйте інформацію про школу чи конкретного інструктора (в інтернеті, від знайомих тощо).
– Лише сертифіковані спеціалісти! Інструктор обов’язково повинен мати сертифікат Асоціації професійних гірськолижних інструкторів України. Це означає, що він пройшов навчання, успішно склав іспити і отримав допуск до роботи інструктором з гірських лиж або сноуборду.
– Займайтеся з професіоналом. Пам’ятайте, лижний інструктор повинен бути у формі та мати посвідчення. А ще він повинен бути повнолітнім (пишемо це не просто так, випадки бувають різні). Пам’ятайте, якщо Вам пропонує свої послуги людина без форми та документів – це ніякий не інструктор, а хтось, хто просто хоче підзаробити ризикуючи Вашим життям та здоров’ям. Це до речі легко перевірити – усі інструктори, що мають допуск до роботи на ГК «Захар Беркут» мають іменні скіпаси з фото.

Замовити послуги сертифікованих інструкторів від Zahar Berkut Ski School можна по тел. +38 067 77 36 596.

Детальна інформація про ціни на скіпаси, прокат та лижну школу: https://zaharberkut.ua/winter-holidays/